Gorica Dodik
Gorica Dodik: "Kada se utvrdi istina oko kisika i riješi kaos koji su dječurlija izazvala, oni koji šute će Milorada prvi tapšati po ramenu"
Gorica Dodik, kćerka člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika u posljednje vrijeme posebno je aktivna na društvenim mrežama.
U jednom od posljednjih postova objavljenim na Twitteru, reagirala je zbog afere "Kiseonik" koja ovih dana potresa Republiku Srpsku.
- Nakon svega ovoga kada se utvrdi istina oko kisika i riješi kaos koji su dječurlija izazvala, svi oni koji su u vlasti i koji imaju bilo kakve funkcije, a dozvolili su sebi da ovo sve gledaju iz prikrajka i ne oglašavaju se, treba sami da se povuku, napisala Gorica Dodik.
Dalje komentirajući aktualnu aferu “Kiseonik”, ona je funkcionerima koji se ne oglašavaju poručila:
- Dosta je više Milorada isturati za sve, zato ga i krive za svaku glupost, a da vi gospodo uživate i da vas je baš briga. A onda kada se riješi situacija prvi se nacrtate da mu tapšete po ramenu.
Dnevnik.ba