konferencijska liga

Zrinjski se oprostio od Europe, Vitorija prejaka za "plemiće"

Piše fena  /  29.08.2024., 22:55h

U uzvratnom susretu play-off runde Uefine Konferencijske lige Vitorija je u Mostaru pobijedila Zrinjski rezultatom 4:0 i s ukupnih 7:0 plasirala se u grupnu fazu tog europskog natjecanja.

Vitorija je upotpunosti nadigrala Zrinjski i do poluvremena je već udvostručila prednost iz prvog susreta.

Gosti su poveli u 32. minuti iz jedanaesterca koji je dosuđen nakon intervencije VAR sobe, a strijelac je bio Manuel Silva.

U 42. Nuno Santos je povisio na 2:0, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena treći pogotka za Vitoriju postigao je Nelson Oliveira.

Priču je u 72. minuti zaključio Gustavo Da Silva Cunha bombom s 30 metara za konačnih 4:0.

Vitorija će nastaviti natjecanje u jednoj od skupini Uefine Konferencijske lige, dok se Zrinjski okreće domaćem prvenstvu gdje će u utorak u Mostaru ugostiti Posušje.

14. rujan 2024 14:29