Kupa kralja Saudijske Arabije

Plakao kao nikada u karijeri: Ronaldo neutješan nakon što je njegov Al Nassr izgubio u finalu

Piše desk  /  01.06.2024., 10:13h

Al Hilal je nakon drame jedanaesteraca u finalu Kupa kralja Saudijske Arabije uzeo i taj naslov, izazvavši suze Cristiana Ronalda.

Nakon 1:1 u produžecima i regularnom dijelu nakon penala je bilo 5:4, a tragičari Al Nassra bili su Al Hassan i Al Nemer, pa je Al Hilal nakon naslova prvaka uzeo i Kup, ostavivši Ronalda bez trofeja.

Inače, Aleksandar Mitrović je u sedmoj minuti doveo domaćine u prednost, a Al Nassr je izjednačio preko Yahye u 88. minuti, minutu nakon što je isključen Al Bulayhi te je izjednačen omjer snaga, jer je u 56. minuti Al Nassrov golman Ospina morao napustiti teren zbog igranja rukom izvan šesnaesterca.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović igrao je do 70. minute za Al Nassr.

04. rujan 2024 04:51