Centar 2 osvojio Ligu mjesnih zajednica grada Mostara

Piše desk  /  27.07.2024., 10:18h

Momčad Centra 2 osvojila je Ligu MZ grada Mostara nakon što je u velikom finalu svladala Balinovac (4:2). Ovaj sastav pokazao je najviše, u finalu ostvario uvjerljivu pobjedu s uvjerljivom igrom. Centar 2 predstavljati će tako grad Mostar na završnici Lige Hercegovine.

U kadetskoj konkurenciji pobjedu u finalu slavila je momčad Rodoč/Jasenica, dok je tom finalu prethodio meč za 3. mjesto u seniorskoj konkurenciji gdje je Rodoč pokazao više od Avenije.

Balinovac - Centar 2 2:4

Toni Mikulić,Deni Vlaho - Luka Ćorić2x,Marin Šunjić,Dragan Edi Marić.

Finalistima, Centru 2 i Blinovcu, pehare i medalje je uručio mostarski gradonačelnik dr. Mario Kordić.

Pored momčadskih nagrada proglašeni su i najbolji pojedinci seniorskog turnira. Za najboljeg igrača proglašen je Luka Ćorić iz Centra 2, dok je Marin Šunjić iz iste momčadi bio najbolji strijelac Lige MZ. Haris Skuhan odnio je nagradu za najboljeg vratara.

06. rujan 2024 09:51