Subašić obranio mrežu, Falcao vratio Monaco na drugo mjesto

Piše D  /  02.12.2017., 11:12h

Nakon što je PSG iznenađujuće doživio prvi poraz sezone kod Strasbourga, Monaco je pobjedom protiv Angersa 1:0 smanjio zaostatak za najvećim konkurentom u borbi za naslov.

Hrvatski vratar Danijel Subašić, po običaju, branio je vrata Monaca, a pobjednički gol zabio je Radamel Falcao u 2. minuti.

Monaco je sada na drugom mjestu s 32 boda, devet manje od Parižana, Marseille ima 31, a Lyon 29, oba s utakmicom manje.

Novi gol zabio je Mario Balotelli u pobjedi Nice 3:1 protiv Metza. Plea je zabio za vodstvo domaćih u 26., a Roux izjednačio tri minute kasnije. Balotelli je u 56. vratio prednost Nici svojim petim golom u posljednjih šest utakmica. Nestašni Talijan ove sezone već ima 13 golova u 17 nastupa. U 71. minuti Saint-Maximin je na asistenciju Pleae postavio konačni rezultat.

25. travanj 2024 06:17