Široki ponovno u zadnjoj minuti ispustio pobjedu

Piše Toni Raspudić  /  15.04.2018., 09:04h

U 5. kolu Lige za prvaka Široki i Radnik su odigrali neriješeno 1:1.

Dugo su se domaćini mučili da dođu do gola i vodstva, ali ipak su došli u 80. minuti golom Bagarića koji je bio strijelac i u prošlom kolu protiv Želje.

I kada su domaći navijači već slavili pobjedu Širokog i bijeg Sarajevu na 7 bodova, ukazao se rezervista Hadžić koji u 90. minuti donosi Radniku poravnanje rezultata te konačnih 1:1. Ne može se reći kako gosti iz Bijeljine nisu zaslužili pogodak jer su ranije u susretu imali nekoliko velikih prilika da dođu do vodstva.

Ovim remijem razmak između Širokog i Sarajeva je ostao isti; 5 bodova za momčad s Pecare u toj borbi za 3. mjesto.

Podsjetimo, ranije danas su Sarajevo i Željezničar odigrali derbi bez golova 0:0. Zrinjski i Željezničar na vrhu imaju isto bodova (59), ali su Plemići vodeći zbog boljih međusobnih susreta.

25. travanj 2024 16:07