Novi problemi u svlačionici: Branič napao Kovača zbog skromne minutaže

Piše D  /  23.02.2019., 10:02h

Bayern, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, je na Allianz Areni pobijedio Herthu sa 1-0. Pogodak je pao nakon kornera u 62. minuti. James Rodriguez je ubacio, a Javi Martínez glavom pogodio mrežu.

Bayern se sada bodovno izjednačio sa vodećom Borussijom Dortmund, koja u nedjelju dočekuje Bayer Leverkusen. Ipak, nakon utakmice je isplivalo nekoliko problema koji bi mogli otežati lov Bavaraca na novu titulu.

Ponovno problemi

Prvi problem je ozljeda Kingsleya Comana koji je ušao u igru protiv Herthe i nakon samo osam minuta mora izaći, a drugi problem, o kojem piše BILD, je verbalni napad Rafinhe na Niku Kovača nakon kojeg bi u svlačionici moglo biti puno turbulencija.

“Trener u zadnje vrijeme nije korektan prema meni. Teško mi se motivirati za igru i napor na treninzima kad se on tako ponaša.”, rekao je Rafinha nakon pobjede protiv Herthe u Bundesligi. Izgleda kako hrvatski trener nikad nije do kraja uhvatio konce svlačionice.

18. travanj 2024 10:48