Modrić ušao s klupe i spasio blijedi Real

Piše D  /  25.11.2017., 08:11h

Real je izbjegao novu blamažu na Bernabeu jer je 18-plasirana Malaga držala 2:2 sve do 75. minute kada je branič gostiju Luis Hernandez u kaznenom prostoru srušio Luku Modrića. Cristiano Ronaldo je loše izveo kazneni udarac, ali mu se lopta opet odbila na nogu i Real je slavio.

Karim Benzema (9) i Casemiro (21) su u prvom dijelu bili strijelci za kraljevski klub, ali je žilava Malaga, koja je u 12 prethodnih kola postigla samo osam golova,  uspijevala dvaput izjednačiti preko Diega Rolana (18) i Gonzala Castra (58). Luka Modrić je ušao u igru u 62. minuti umjesto Isca.

Real je i dalje treći s 27 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone te tri od Valencije.  U ranije odigranom susretu Eibar je slavio kod Alavesa s 2:1. Pogotke su za Eibar dali Jordan (33) i Charles (69), dok je počasni gol za Alaves djelo Burguia (90+1).

16. travanj 2024 23:52