Zrinjski u gostima bolji od Mladosti, Široki pobijedio Vitez

Piše D  /  24.02.2018., 04:02h

Tim Mladosti poražen je od ekipe Zrinjskog kod kuće, rezultatom 2:1, a za Plemiće iz Mostara pogađali su Bilbija u 14. i Filipović u 41. minuti.

Tračak nade domaćima u 85. minuti dao je Šećerović, ali su tri boda ipak krenula put Mostara.

Vitez je doživio novi težak poraz od Širokog Brijega na svom stadionu, a bilo je 4:1.

Do nove pobjede Široki su vodili Bralić, koji je pogodio u 14. minuti, u 42. je pogodio Ćorić, a u 44 i Baraban.

Lončar je u 49. ovjerio pobjedu gostiju. Vitez je do počasnog gola stigao u sudijskoj nadoknadi.

U subotnjem derbiju na Grbavici su snage odmjerili Željezničar i Sloboda, a domaćin je golom Graovca u 63. minuti zadržao lidersku poziciju na tabeli.

Željezničar je prvi sa 47. bodova, Zrinjski drugi sa 46. bodova, dok Široki Brijeg drži treće mjesto sa 41. bodom.

Sutra su na rasporedu preostala tri meča nakon kojih će biti kompletirano kolo.

Sarajevo na Koševu dočekuje Radnik iz Bijeljine, Krupa će u goste Borcu iz Banjaluke dok derbi donjeg dijela tabele igraju GOŠK i Čelik u Gabeli.

24. travanj 2024 01:04