Zidane o Kovačićevoj ozljedi

Piše D  /  14.09.2017., 10:09h

Više ćemo znati sutra, rekao je trener Madriđanai dodao: Kovačić je obnovio ozljedu koju je imao prije nekoliko dana. Rekao je da nije ništa ozbiljno i stvarno se nadam da je u pravu, no provjerit ćemo magnetskom rezonancijom.

Kovačić je napustio travnjak u 25. minuti kada ga je zamijenio njemački vezni igrač Toni Kroos. Real Madrid je u prvom kolu Lige prvaka pobijedio APOEL 3:0. U nedjelju pak gostuje kod Real Sociedada u četvrtom kolu španjolskog prvenstva.

To je druga Kovačićeva ozljeda od početka sezone. Prije mjesec dana je 23-godišnji vezni igrač u utakmici Superkupa protiv Barcelone imao problema s bedrenim mišićem pa je zbog bolova propustio prvo prvenstveno kolo na gostovanju kod Deportiva u La Corui, a onda i prijateljsku utakmicu protiv talijanske Fiorentine u Madridu.

U četiri nastupa ove sezone odigrao je 192 minute. Zidane je u srijedu nastavio sa svojom politikom rotiranja igrača pa je Kovačića poslao na teren u prvih 11 kako bi odmorio Kroosa. No, hrvatski reprezentativac osjetio je bol prilikom dodavanja lopte Marcelu nakon čega je sjeo na travu bolnog izraza lica. Publika ga je ispratila pljeskom.

Real Madrid od prošlog vikenda već ima ozlijeđenog francuskog napadača Karima Benzemu.

16. travanj 2024 20:42