Real bez Modrića gubio pa natrpao Betis

Piše D  /  19.02.2018., 08:02h

Nogometaši madridskog Reala upisali su pobjedu 5:3 na gostovanju kod Real Betis u posljednjem susretu nedjeljnog programa španjolskog prvenstva.

Gosti su dobro otvorili utakmicu te su 11. minuti poveli preko Marca Asensia. Međutim, do poluvremena Betis je došao do preokreta. Prvo je Aissa Mandi u 33. izjednačio, a četiri minute kasnije Nacho je postigao autogol za vodstvo Betisa 2:1.

Real je u nastavku, od 50. do 65. minute postigao ti gola i poveo 4:2, a strijelci su bili Sergio Ramos u 50., ponovno Asensio u 59. te Cristiano Ronaldo u 65.

To nije bio kraj, pet minuta prije kraja na 4:3 smanjio je Sergio Leon, a u sudačkoj nadoknadi Karim Benzema zabio je peti Realov pogodak za konačnih 5:3.

Ranije u nedjelju Real Sociedad je na svom terenu bio bolji od Levantea 3:0, Atletico Madrid je s 2:0 pobijedio Athletic Club, dok su Espanyol i Villarreal odigrali neodlučeno 1:1.

Posljednji susret 24. kola u ponedjeljak igraju Getafe i Celta de Vigo.

Na vrhu ljestvice vodi Barcelona sa 62 boda, drugi je Atletico Madrid s 55, treća Valencia s 46, a četvrti Real Madrid s 45.

19. travanj 2024 11:52