Pogledajte kako je Perišić prekinuo dugi post i majstorski zabio

Piše D  /  18.03.2018., 01:03h

Inter u prvoj utakmici nedjeljnog programa 29. kola Serie A vodi kod Sampdorije 4:0, a domaćine je probio golom Ivan Periši, prenosi Večernji.hr.

Gosti su bolje krenuli u utakmicu, a vrlo blizu golu bili su u 23. minuti kada je Cancelo zamalo pogodio izravno iz kornera. Samo tri minute kasnije nerazzurri su stigli do zasluženog vodostva. Cancelo je ubacio s desne strane, točno na glavu Perišića, koji glavom s 12, 13 metara prebacuje domaćeg vratara Viviana.

Bio je ovo prvi Perišićev gol nakon više od tri mjeseca, odnosno od 3. prosinca i pobjede 5:0 protiv Chieva. Ukupno je hrvatskom reprezentativcu to osmi gol sezone u Serie A.

Onda je na scenu stupio Mauro Icardi koji je prvo u 29. minuti zabio iz jedanaesterca, a dvije minute kasnije sjajno petom i iz igre za velikih 3:0 Intera. Hat-trick je Argentinac kompletirao u 44. minuti kada je iz blizine zakucao loptu u mrežu za 4:0.

23. travanj 2024 14:22