Bez golova na Pecari: Željo pobjegao Zrinjskom na 4 boda

Piše Toni Raspudić  /  31.03.2018., 06:03h

Susret je završen bez pobjednika, nepopularnim rezultatom 0:0.

Prvu priliku na utakmici imao je Zrinjski kada se u 4. minuti Aćimović našao u dobroj poziciji, ali je loše šutirao.

Nakon toga, zatišje na Pecari, Plemići su diktirali tempo igre, ali pravih prilika nije bilo.

Tek u 25. minuti Jović je dobro pucao, ali vratar Širokog Bandić još bolje brani.

Najveću priliku u prvom poluvremenu imali su domaćini samo minut kasnije. Pirić je obranio udarac Bagarića, u nastavku akcije Ćorić natrčava na odbijenu loptu, ali na žalost domaćih navijača šalje je tik uz vratnicu.

U 41. minuti domaćini su doživjeli peh u vidu ozljede Zlomislića kojeg je zamijenio Matić.

Iako je Zrinjski imao posjed lopte, Širokobriježani su stvarali bolje prilike. U 51. minuti Bagarić lobuje istrčalog  Pirića, ali lopta odlazi preko gola.

I dalje su Mostarci bili ti koji su kontrolirali utakmicu, ali pravih uzbuđenja nije bilo na terenu. Zanimljivije je bilo na tribinama gdje su gostujući i domaći navijači pokazivali svoj arsenal pirotehnike.

Plemići su u finišu utakmice povećali pritisak, no mrežu Plavih nisu uspjeli zatresti te je ostalo 0:0. Deseti remi u međusobnim susretima ovih rivala.

Ovaj rezultat najviše je odgovarao sarajevskim klubovima. Željezničar je pobjedom 2:1 nad Radnikom iz Bijeljine pobjegao Zrinjskom na 4 boda, dok Sarajevo kasnije danas, u utakmici s Krupom, ima priliku približiti se Širokom u borbi za treću poziciju.

25. travanj 2024 08:48